Wycieczka do Kulkolandii

Dnia 19.03.2024 r. dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do Kulkolandii  Kulka w Tarnowie. Czekało tam na nie mnóstwo atrakcji oraz niespodzianek. Przedszkolaki korzystały ze zjeżdżalni, trampolin, miniścianki wspinaczkowej, boiska do gry w koszykówkę i piłkę nożną oraz „suchych” basenów z piłeczkami. Dużą frajdę sprawiła dzieciom jazda samochodami oraz możliwość korzystania z różnych sprzętów rozwijających sprawność motoryczną. To był wyjątkowy dzień!  Kulkolandia okazała się przyjaznym miejscem, które zagwarantowało najmłodszym wspaniałą i niezapomnianą zabawę. Ciekawym przeżyciem  okazała się już sama podróż autokarem! Dwie godziny dobrej zabawy sprawiły, że maluchy wracały zmęczone, ale bardzo szczęśliwe.

Paulina Przychodzka