Akcja "Podejmij wyzwanie w Wielkim Poście"

W dniach 26 lutego – 27 marca 2024 r. zorganizowaliśmy na świetlicy szkolnej akcję Podejmij wyzwanie w Wielkim Poście. Celem tej akcji było wykonywanie dobrych uczynków przez okres całego Wielkiego Postu. Osoby, które wykonały zadanie z danego dnia, wpisywały swoje imię, nazwisko i klasę na karteczce, którą można było wrzucić do skrzynki dobrych uczynków. Wykonaliśmy wymowny plakat na Wielki Post w formie drogi.

Dzieci chętnie angażowały się w akcję, wyrabiając w sobie pozytywne postawy społeczne. W ostatni dzień przed Świętami Wielkanocnymi zebraliśmy wszystkie karteczki i podliczyliśmy punkty. Osobą, która wykonała najwięcej dobrych uczynków jest Anita Fudyma z kl. III a. Dziękuję wszystkim dzieciom za zaangażowanie.

Jadwiga Mikos
wychowawca świetlicy szkolnej